Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady

Cenové příklady kuchyní

Vytvořili jsme několik cenových příkladů kuchyní pro lepší orientaci. Každá kuchyně, kterou vyrobíme je na míru
a ceny se liší dekorem a materiálem dvířek, velikostí kuchyně a hlavně vnitřní výbavou skříní.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše kuchyň
tel.: 607 094 289 | email: studio@lightstyle.cz

Bezotisková kuchyň v matu

Bílá matná kuchyň do tvaru L se skříňkami sahajícími po strop. Kuchyň je doplněna o povrchovou úpravu proti otiskům prstů. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou kammená šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná kuchyň do rodinného domu

Prostorná kuchyň do rodinného domu s dostatkem úložného prostoru. Kuchyň je v dekoru matné alpské bílé, dvířka kuchyně jsou doplněna úchytkami. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň s ostrůvkem v matném provedení. Dekor kuchyně je alpská bílá. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní design kuchyně do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení s povrchovou úpravou pro otiskům prstů. Kuchyň v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Prostorná kuchyň se skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň v bezúchytovém provedení matné bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyně do malého bytu s maximálním využitím prostoru

Alpská bílá kuchyň v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Praktická kuchyň pro rodinu se spoustou prostoru a možností

Bílá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého beotnu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Útulná městská kuchyň pro mladý pár

Šedá prostorná kuchyň v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace Trámové dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Nadčasový otevřený interiér s jednoduchou údržbou

Nadčasový design pro kuchyň do rodinného domu. Kombinace tmavě černé s alpskou bílou. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní bílá kuchyň

Městská kuchyň v bílém matném provedení. Pracovní deska je imitace dubu Sierra. Cela kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň s ostrůvkem

Matná černá kuchyň v kombinaci s imitací ořechu. Pracovní deska kuchyně je imitace ořechového stromu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matném provedení

Lakovaná bílá kuchyň v matném provedení s masivní pracovní deskou. Kuchyň je vybavena otevřenými skříňkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně umělý kámen. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Moderní šedá kuchyň s ostrůvkem do rodinného domu. Pracovní deska kuchyně je hnědý kompakt. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní bezúchytová kuchyň v alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikální kuchyň

Krémová kuchyň do rodinného domu ve tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v rustikálním provedení s nerezovými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní kuchyň v bílém bezúchytovém provedení s ostrůvkem. Kuchyň je v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku, pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Prostorná kuchyň v matném bílém provedení s nerezovými úchytkami. Pracovní deska kuchyně je imitace betonu v dekoru šedé břidlice. Cena kuchyně je pouze za nábytek v četně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení v kombinaci s imitací dubu. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo, obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň

Krémová kuchyň v rustikálním provedení. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení magnolie. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování tlumení HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň v matné bílé

Bílá matná kuchyň v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v provední matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu v provedení vysokého lesku alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Havanna. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a grafitu

Moderní prostorná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé a šedého grafitu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Endgrain. Kuchyň je situovaná do tvaru L a je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezúchytová kuchyň v bílém provedení

Bílá matná kuchyň do tvaru L s horními skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s horními skříňkami až po strop v matném provedení alpské bílé. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně je černá žula. Cena kuchyně je pouze za nábytek není započtena cena za kamennou pracovní desku.

Bílá kuchyň do městského bytu

Moderní kuchyň v matném bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Alpská bílá v kombinaci s matnou černou jsou dekory této kuchyně. Celá kuchyň je v bezúchyovém provedení a kováním a tlumením od značek HETTICH a BLUM. Cena je včetně DPH a to bez spotřebičů.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku


Prostorná kuchyň s dostatkem úložného prostoru v bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Endgrain. Cena kuchyňského setu je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň pro mladý pár do městského bytu v provedení šedé břidlice v matu. Pracovní deska obklad kuchyně jsou z lamina. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z materiálu žula Nero Zimbabwe. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně včetně DPH, bez spotřebičů.

Kuchyň s kamennou pracovní deskou

Prostorná kuchyň do tvaru U v bílém matném provedení. Pracovní deska je černá žula a obklad kuchyně tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá bezúchytová kuchyň

Moderní prostorná kuchyň v bílém bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Modrá kuchyň v matu

Tyrkysová kuchyň s ostrůvkem. Kuchyň je vybavena černými úchytkami. Pracovní deska je v imitace mramoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v provedení bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska je imitace šedého betonu a obklad kuchyně je kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň v matném provedení do městského bytu. Kuchyň je vybavena skříňkami až po strop. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Smetanová kuchyň v matném provedení

Bezúchytová kuchyň ve smetanovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z bronzového kompaktu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru betonu

Svěží kuchyň v dekoru imitace šedého betonu. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň do tvaru U v dekoru šedé Břidlice. Kuchyň je v rustikálním stylu. Pracovní deska je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Praktická a designově čistá bílá kuchyň. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je bez spotřebičů a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá městská kuchyň

Kuchyň v kombinaci dekoru kamenné šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň v matu

Krémová kuchyň v matném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru magnolie. Pracovní deska je žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá lakovaná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu San Remo. Obklad kuchyně je z kaleného skla. Cena kuchyňské linky je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá rovná kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Smetanová kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru magnolie. Magnolie také bývá označovaná jako smetanová. Dvířka kuchyně jsou magnolie ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně z imitace dubu Siera. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyň do tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je doplněna zafrézovaným madlem pro úchyt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dřeva

Bílá lakovaná kuchyň do tvaru U. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň v dekoru alpské bílé s otevřenými policemi v horních skříňkách. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň do městského bytu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem a horními skříňkami ke stropu. Dvířka a korpus kuchyně jsou v dekoru matné magnolie. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň do tvaru U

Moderní kuchyň do U v dekorech hedvábně šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v dekoru imitace dubu Provence. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH A BLUM.

Betonově šedá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení betonově šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s imitací dubu

Kombinace dubu a šedé břidlice působí elegantně a moderně. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň do městského bytu, dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska je imitace černého betonu a obklad kuchyně je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru alpské bílé

Prostorná a moderní kuchyň v matném provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé, pracovní deska je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Bezúchytová kuchyň

Otevřená kuchyň do velkého domu. Dvířka kuchyně jsou v provedení antracitu a hedvábně šedé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace mramoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní bílá kuchyň s otevřeným dřevěným regálem. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná moderní kuchyň v lakovaném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene a obklad je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Rustikální kuchyň v dekoru rákosu

Vzdušná kuchyň v rustikálním provedení, dvířka kuchyně jsou v provedení rákosu. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace dubu Provence. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Prostorná šedá kuchyň

Prostorná kuchyň v rustikálním stylu, dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Pracovní deska kuchyně je černý kompakt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v provedené vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru břidlice

Rovná kuchyň v dekoru šedé matné břidlice. Dvířka kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Městská bílá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Kuchyň je v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Šedá kuchyň s kamennou pracovní deskou

Nadčasová kuchyň v provedení šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém. Pracovní deska kuchyně je kámen žule Nero Zimbabwe. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň v matném provedení

Moderní kuchyň v matném provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je žula Nero Zimbabwe v provedení Antik. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň v matu

Prostorná hedvábně šedá kuchyň v matném provedení a pracovní deskou v dekoru imitace dubu Sierra. Obklad kuchyně je z kaleného bílého skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a dostatkem úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace dubu a šedé břidlice

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedé břidlice a imitace dubu. Pracovní deska je kompakt v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitově šedá kuchyň v matu

Moderní kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matného grafitu. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem šedém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je imitace betonu šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá rustikální kuchyň

Rustikální kuchyň s kompaktní pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Obklad kuchyně ja bílé kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Prostorná kuchyň s ostrůvkem v matném šedém provedení. Dvířka a korpus kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná šedá kuchyň

Rustikální kuchyň s ostrůvkem

Prostorná rustikální kuchyň s ostrůvkem. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Pracovní deska je z imitace dubu Artisan. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kovaní a tlumení BLUM a HETTICH.

Matná černá a světlý dub

Moderní matná černá kuchyň s pracovní deskou z masivního dubu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Černá matná kuchyň

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero-Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení černé matné a imitace dubu Sierra. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Bezúchytková kuchyň s ostrůvkem v tmavém provedení. Dvířka a obklady kuchyně jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Moderní kuchyň v dekoru břidlice

Městská kuchyň do L v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Dubová kuchyň s ostrůvkem

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem v dekoru dubu Sierra. Pracovní deska je lamino v provedení bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do L v dekoru magnolie. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokém lesku. Pracovní deska je v dekoru Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná bílá kuchyň s ostrůvkem

Městská kuchyň v matném provedení alpské bílé. Dvířka kuchyně jsou v dekoru alpské bílé v matu. Pracovní deska je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v dekoru mědi. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyň v matném provedení do tvaru L s pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v matném hedvábně šedém provedení. Obklady kuchyně jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do tvaru U s pracovní deskou z imitace šedého betonu. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Obklad kuchyně je ze tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň v matu

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou v dekoru dubu Sierra. Obklady kuchyně jsou z taktéž z imitace dubu. Dvířka kuchyně je kombinace matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a obývací stěnou. Dubová pracovní deska a dvířka v provedení šedé břidlice. Cena kompletní kuchyně a obývací stěny je včetně DPH, v ceně je i kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyně do L v matu s laminátovou pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v hedvábně šedém provedení. Materiál obkladu je stejný jako pracovní deska. Cena za kuchyň je včetně DPH a kování a tlumení.

Lakovaná kuchyň s bezotiskovým povrchem

Útulná a praktická kuchyň do tvaru U s dubovou pracovní deskou. Grafitově černá dvířka a obklad z dubu stejně jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a tlumená HETTICH a BLUM.

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Vysoký lesk dodává kuchyním moderní design. Dvířka jsou v provedení alpské bílé a pracovní deska a obklady jsou z laminátu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru světlého betonu

Vzdušná kuchyň v dekoru světlého betonu s v kombinaci s imitací dřeva. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedého břidlicového betonu. Cena kuchyně je včetně obývací stěny a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná bílá kuchyň

Nadčasová kuchyň v bezúchytkovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska je v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Šedá kuchyň v matu

Útulná kuchyň do tvaru L v provedení kamenné šedé. Pracovní deska a obklady jsou v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování.

Hedvábná kuchyň v matu

Městská kuchyň v hedvábně šedém provedení. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé břidlice a tmavé šedé barvy. Obklad a pracovní deska jsou v dekoru dubu Sierra. V ceně kuchyně je započteno kování a tlumení.

Venkovská kuchyň s ostrůvkem

Klasická rustikální kuchyň se dvířky v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v dekoru dubu Provence. Obklad kuchyně je z kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM.

Kuchyň v dekoru rákosu

Venkovská kuchyň v dekoru rákosu s pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v hedvábně šedém a bílém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň v matném provedení

Moderní kuchyň do tvaru L s pracovní deskou z umělého kamene. Horní skřínky jsou po strop, dvířka jsou v matném provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Praktická rovná kuchyň s pracovní deskou v dekoru tmavého betonu. Dvířka kuchyně jsou v provedení alpské bílé v matu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň v bílém provedení

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem v bílém provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně zahrnuje DPH, kování a tlumení.

Vysoký lesk lakované kuchyně

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Provedení dvířek je vysoký lesk alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a zahrnuje kování a tlumení.

Alpská bílá kuchyň s imitací dubu

Kuchyň do U s kompaktní pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Kuchyň do L s pracovní deskou v dekoru mramoru. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná bílá kuchyň s nerezovou imitací

Prostorná kuchyň do U s pracovní deskou v imitaci šedého betounu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s imitací dubu

Moderní kuchyň do L s pracovní deskou v imitaci šedého betonu. Dvířka jsou v provedení dekoru dubu a kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Grafitově černá kuchyň

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení matné šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Praktická kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Rovná kuchyň s pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvě. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení břidlicově šedé a nerezy. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní matná kuchyň

Moderní rustikální kuchyň s pracovní deskou v imitaci dubu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň do L v dekoru dubu

Kuchyně do L s pracovní deskou v dekoru umělého kamene. Dvířka jsou v dekoru dubu Halifax. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Betonová kuchyň do L

Kuchyně do L s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Virginia. Dvířka jsou v dekoru břidlicově šedého betonu. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu San Remo. Dvířka jsou v dekoru alpské bíle. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň o ostrůvkem

Venkovská kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Artisan. Dvířka jsou v dekoru lakované alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná hedvábně šedá kuchyň

Kuchyně do U s laminátovou pracovní deskou z kompaktního materiálu. Dvířka jsou v dekoru matné hedvábně šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH BLUM.

Tmavá grafitová kuchyň

Moderní bezúchytová kuchyně s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení grafitově černé s bezotlačkovým povrchem. Cena je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH A BLUM.

Matná krémová kuchyň

Moderní bezúchytová přechodoá kuchyně s pracovní deskou v dekoru Halifax. Dvířka jsou v provedení matné magnólie. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyne je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyně vo vysokém lesku s pracovní deskou v dekoru dubu Havanna. Dvířka jsou ve farbe písku. Černé doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je rovněž v provedení jako dvířka kuchyně. Cena kuchyně je včetne DPH a včetně tlumení a kovánie HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu

Praktická matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu Provence. Obklad je rovněž v dekoru dubu Provence. Dvířka jsou v provedení matné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s pracovní deskou z dubu

Prostranná bíla matná kuchyň s pracovní deskou z dubu. Obklad je v provedení bílého skla. Dvířka jsou v provedení bíle. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Černá matná kuchyň s břidlicovo šedou pracovní deskou

Panská černá matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru břidlicově šedé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Dvířka jsou zalakovaná matne černá. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Světlá matná kuchyň v provedení šedé, s pracovní deskou v dekoru Copper Vintage. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Dvířka v provedení příjemné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Moderní matná kuchyně s propojením obývacího prostoru, s pracovní deskou v dekoru betónu. Obklad v tom samém provedení. Dvířka v bíle matné barvě a dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná břidlicově šedá kuchyň

Malá kuchyň s množstvem úložního prostoru, s compactní pracovní deskou a obkladem ze stejného materiálu. Dvířka v provedení břidlicově šedé a magnólie. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Vzdušná bíla kuchyň v kombinaci s drevodekorem. Pracovní doska v dekoru dubu. Dvířka v provedení bíly lesk, a v kombinaci s dekorem dubu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Matná kuchyň s nerezovým ostrůvkem

Moderní kuchyně s nerezovým ostrúvkem. Compactní pracovní deska s dubovou doskou na jedení. Dvířka v provedeníčerná lak mat. Obklad rovněž v provedení jako dvířka. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň

Jednoduchá městská kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu. Dvířka v provedení hedvábně šedé. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Břidlicovo šedá kuchyň

Moderní kuchyň v Xtra provedení dvířek a pracovní desky s odolním 3D štrukturovaným povrchem. Dvířka a obklad v provedení šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s ostrůvkem

Mohutná lakovaná kuchyň s přechodovými dveřmi do spíže. Dvířka v provedení bíly lak. Obklad v provedení skla Float. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem

Klasická dřevěná kuchyň s ostrúvkem s černou pracovní deskou a černými doplňky. Dvířka v provedení dekoru dubu. Obklad v stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Bílá lakovaná kuchyň

Příjemná malá kuchyň se skříní. Dvířka jsou v provedení lesklé alpské bílé. Kuchyň zdobí prvky v dřevodekoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Prostorná kuchyň s ostrůvkem

Moderní prostorná kuchyň v kombinaci dvou dekorů betonu Dvířka jsou v dekoru šedého a bílého betonu. Pracovní deska je v provedení břidlicově šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Světlá, nadčasová kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou bíle lakované, pracovní deska je v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň ve vysokém lesku

Příjemná, prostorná kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou v provedení alpské bílé. Horní skříňky jsou v dekoru dubu. Pracovní deska a obklad jsou z kompaktního materiálu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Rustikální kuchyň s dřevěnou pracovní deskou

Rustikální venkovská kuchyň v barvě rákosu. Pracovní deska je v dekoru dubu v kombinaci s černými doplňky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení, kování.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Elegantní kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v provedení alpské bílé a dubu. Obklad je rovněž v provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH, BLUM.

Městská šedá kuchyň

Útulná městská kuchyň ze sezením. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklady jsou v provedení dubu Havanna. Pultová deska je v dekoru šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Městská kuchyň v dekoru dubu

Městská kuchyň se sezením. Kuchyň je v dekoru dubu. Pracovní deska s obkladem v dekoru mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.