Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle

KUCHYNĚ NEJVYŠŠÍ KVALITY

V naší nabídce naleznete ověřené značky Nobilia, Schüller a Next125, garantujeme tak vysokou kvalitu a na veškerý nábytek nabízíme záruku 5 let.

 

Rychlé jednání a návrh zdarma

U nás se můžete spolehnout na okamžitou reakci a vypracování návrhu do 48 hodin. Schůzka je možná osobně či online, záleží, co Vám více vyhovuje.

 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A PŘÍMO VÁM NA MÍRU

Připravíme Vám návrh kuchyně podle Vašich představ včetně spotřebičů, dřezu, baterie či dalšího příslušenství. Zajistěte vše pohodlně na jednom místě.

První krok k vaší vysněné kuchyni

Kontaktujte nás telefonicky či po e-mailu a domluvte si s námi schůzku, o zbytek se postará náš tým profesionálů. Sjednejte si schůzku na některém z našich showroomů či online.

Jsme vám k dispozici každý den, online dokonce 7 dní v týdnu do 23°°. Využijte spojení značky Lightstyle a elektrocz.com

 

 

Kuchyně pro každého

Ať již máte jakékoliv preference na styl, velikost, materiály či rozpočet, u nás naleznete přesně, co hledáte. Nabízíme široký výběr kuchyní a vše přizpůsobíme Vašim požadavkům. Nejsou pro nás problém malé kuchyně s omezeným rozpočtem, či naopak velké designové linky s osobitým stylem.

 

Promyslíme každý detail

Při návrhu kuchyně myslíme opravdu na vše, můžete se tak spolehnout na to, že Vaše nová kuchyň bude nejen skvěle vypadat, ale také bude radost v ní vařit. Vybereme s Vámi vše do detailu, včetně příslušenství a vnitřního uspořádání.

 

 

 

 

Přijďte k nám pro inspiraci

Přijďte se podívat do jednoho z našich šesti showroomu v rámci České Republiky a Slovenska a nechte se inspirovat řadou vystavených kuchyní. Potřebujete si vše před rozhodnutím vyzkoušet? Žádný problém! Přijďte na naše pravidelné kurzy vaření a kuchyně se spotřebiči si vyzkoušejte.

 

 

PRAHA KUCHYŇSKÉ STUDIO              PRAHA MIELE CENTER              ČESKÉ BUDĚJOVICE KUCHYŇSKÉ STUDIO              ČESKÉ BUDĚJOVICE MIELE CENTER              BRATISLAVA KUCHYŇSKÉ STUDIO

 

Jak vybrat? Poradíme Vám!

Kuchyním opravdu rozumíme, pracujeme se značkami Schüller, Next125, Nobilia. Návrhy děláme velice rychle a vždy se snažíme maximálně vyjít ve všem vstříc.

Naší velmi silnou stránkou jsou i vestavné spotřebiče - podívejte se na naše stránky elektrocz.com. Rozumíme jim, doporučíme Vám nejvhodnější typy a značku a vytvoříme nejlepší nabídku.

A když tvrdíme nejlepší, tak skutečně nejlepší :)

 

 
 
 

 

 

 

 

Podívejte se na naše tipy

Nejste si jistí, jak začít s výběrem kuchyně? Podívejte se do naší galerie videí, kde najdete videa představující materiály, úchytky či pracovní desky. V galerii naleznete také mnoho dalšího, např. informace o spotřebičích, aktuálních akcích či videorecepty.

Podívejte se také na novinky.

Kuchyň u Moniky Bagárové

Mezi naše spokojené zákazníky patří i Monika Bagárová, které jsme zařizovali novou kuchyň včetně spotřebičů. Podívejte se, jak probíhala montáž u Moniky a jaký styl zvolila.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Stovky stylů, stovky spokojených zákazníků

Podívejte se na naše realizace a nalezněte inspiraci pro Vaší novou kuchyň. Každý zákazník si u nás najde to své. Kromě skvělého designu se můžete spolehnout i na kvalitní zpracování a záruku 5 let na veškerý nábytek.

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte nas

Ať již hledáte inspiraci, potřebujete poradit, nebo si chcete vše důkladně prohlédnout či vyzkoušet, přijďte se podívat do jednoho z našich šesti showroomů.

 

 

 

Návrh do 48 hodin

Návrh, který je u nás vždy zdarma, Vám vypracujeme do 48 hodin. Záleží jen na Vás, zda preferujete osobní či online schůzku, přizpůsobíme se Vám.

 

 

 

Spousta inspirace

Sledujte nás na sociálních sítích a nechte se inspirovat naším obsahem. Kromě inspirace naleznete i mnoho užitečných informací, návodů či receptů.