Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Lakované kuchyně - Kuchyně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady Lakované kuchyně

Lakované kuchyně

Lakované kuchyně působí v interiéru uhlazeně. Dvířka lakovaných kuchyní mají vícenásobnou vrstvou vysoce tvrdého laku, který je příjemně hladký a lesklý.Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku ve tvaru U. Dvířka kuchyně jsou vysoký lesk alpské bílé. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s ostrůvkem ve vysokém lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Bílá kuchyň s vysokými skříňkami sahajícmi po strop. Kuchyň je v baravné kombinaci alpské bílé a imitace dubu Sierra. Kuchyň je doplněna zafrézovanou lištou namísto úchytky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyň s ostůvkem

Rustikální šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Kuchyň je doplněna černými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do rodinného domu

Bílá kuchyň v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně je laminát Ferro Bronz a obklad kuchyně je tvzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň ve vysokém lesku alpské bílé v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je prostorná a má dostatek úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní design kuchyně do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení s povrchovou úpravou pro otiskům prstů. Kuchyň v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyně do malého bytu s maximálním využitím prostoru

Alpská bílá kuchyň v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Útulná městská kuchyň pro mladý pár

Šedá prostorná kuchyň v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace Trámové dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matném provedení

Lakovaná bílá kuchyň v matném provedení s masivní pracovní deskou. Kuchyň je vybavena otevřenými skříňkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně umělý kámen. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní kuchyň v bílém bezúchytovém provedení s ostrůvkem. Kuchyň je v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku, pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení v kombinaci s imitací dubu. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo, obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu v provedení vysokého lesku alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Havanna. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a grafitu

Moderní prostorná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé a šedého grafitu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Moderní kuchyň v matném bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku


Prostorná kuchyň s dostatkem úložného prostoru v bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Endgrain. Cena kuchyňského setu je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň s kamennou pracovní deskou

Prostorná kuchyň do tvaru U v bílém matném provedení. Pracovní deska je černá žula a obklad kuchyně tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá bezúchytová kuchyň

Moderní prostorná kuchyň v bílém bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v provedení bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska je imitace šedého betonu a obklad kuchyně je kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň do tvaru U v dekoru šedé Břidlice. Kuchyň je v rustikálním stylu. Pracovní deska je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Praktická a designově čistá bílá kuchyň. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je bez spotřebičů a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá městská kuchyň

Kuchyň v kombinaci dekoru kamenné šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá lakovaná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu San Remo. Obklad kuchyně je z kaleného skla. Cena kuchyňské linky je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá rovná kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Smetanová kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru magnolie. Magnolie také bývá označovaná jako smetanová. Dvířka kuchyně jsou magnolie ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně z imitace dubu Siera. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kombinace bílé a dřeva

Bílá lakovaná kuchyň do tvaru U. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň v dekoru alpské bílé s otevřenými policemi v horních skříňkách. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň do městského bytu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň do městského bytu, dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska je imitace černého betonu a obklad kuchyně je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je ní započtena cena za kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná moderní kuchyň v lakovaném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene a obklad je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v provedené vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Městská bílá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Kuchyň je v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Šedá kuchyň s kamennou pracovní deskou

Nadčasová kuchyň v provedení šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém. Pracovní deska kuchyně je kámen žule Nero Zimbabwe. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a dostatkem úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem šedém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je imitace betonu šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Prostorná kuchyň s ostrůvkem v matném šedém provedení. Dvířka a korpus kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň v dekoru břidlice

Městská kuchyň do L v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Hedvábná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do L v dekoru magnolie. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokém lesku. Pracovní deska je v dekoru Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v dekoru mědi. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do tvaru U s pracovní deskou z imitace šedého betonu. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Obklad kuchyně je ze tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s bezotiskovým povrchem

Útulná a praktická kuchyň do tvaru U s dubovou pracovní deskou. Grafitově černá dvířka a obklad z dubu stejně jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a tlumená HETTICH a BLUM.

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Vysoký lesk dodává kuchyním moderní design. Dvířka jsou v provedení alpské bílé a pracovní deska a obklady jsou z laminátu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru rákosu

Venkovská kuchyň v dekoru rákosu s pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v hedvábně šedém a bílém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Lakovaná kuchyň v bílém provedení

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem v bílém provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně zahrnuje DPH, kování a tlumení.

Vysoký lesk lakované kuchyně

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Provedení dvířek je vysoký lesk alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a zahrnuje kování a tlumení.

Alpská bílá kuchyň s imitací dubu

Kuchyň do U s kompaktní pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Praktická kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň do L v dekoru dubu

Kuchyně do L s pracovní deskou v dekoru umělého kamene. Dvířka jsou v dekoru dubu Halifax. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu San Remo. Dvířka jsou v dekoru alpské bíle. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyně vo vysokém lesku s pracovní deskou v dekoru dubu Havanna. Dvířka jsou ve farbe písku. Černé doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je rovněž v provedení jako dvířka kuchyně. Cena kuchyně je včetne DPH a včetně tlumení a kovánie HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Moderní matná kuchyně s propojením obývacího prostoru, s pracovní deskou v dekoru betónu. Obklad v tom samém provedení. Dvířka v bíle matné barvě a dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná břidlicově šedá kuchyň

Malá kuchyň s množstvem úložního prostoru, s compactní pracovní deskou a obkladem ze stejného materiálu. Dvířka v provedení břidlicově šedé a magnólie. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Vzdušná bíla kuchyň v kombinaci s drevodekorem. Pracovní doska v dekoru dubu. Dvířka v provedení bíly lesk, a v kombinaci s dekorem dubu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň

Jednoduchá městská kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu. Dvířka v provedení hedvábně šedé. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s ostrůvkem

Mohutná lakovaná kuchyň s přechodovými dveřmi do spíže. Dvířka v provedení bíly lak. Obklad v provedení skla Float. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Bílá lakovaná kuchyň

Příjemná malá kuchyň se skříní. Dvířka jsou v provedení lesklé alpské bílé. Kuchyň zdobí prvky v dřevodekoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Světlá, nadčasová kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou bíle lakované, pracovní deska je v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň ve vysokém lesku

Příjemná, prostorná kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou v provedení alpské bílé. Horní skříňky jsou v dekoru dubu. Pracovní deska a obklad jsou z kompaktního materiálu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Elegantní kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v provedení alpské bílé a dubu. Obklad je rovněž v provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH, BLUM.

Městská šedá kuchyň

Útulná městská kuchyň ze sezením. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklady jsou v provedení dubu Havanna. Pultová deska je v dekoru šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Prostorná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná městská kuchyň v dekoru lesklé magnólie. Pracovní deska a obklad jsou v dekoru dubu Havanna. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Písková kuchyň s ostrůvkem

Otevřená kuchyň s ostrůvkem v pískovém odstínu. Pracovní deska a obklad v provedení Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Otevřená kuchyň s dostatkem úložného prostoru. Dvířka jsou v dekoru písku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení Copper Vintage. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započteno kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá lakovaná kuchyň

Útulná kuchyň propojení s jídelnou a obývacím pokojem. Dvířka jsou v provedení lesklé hedvábně šedé. Pracovní deska je v dekoru dřeva Mixwood. Obklad z barevných kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní cena za kování a tlumení.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.