Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně do L - Kuchyně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady Kuchyně do L

Kuchyně do L

Skvělé řešení pro menší kuchyně. Hlavní výhodou je praktické rozvržení celé kuchyně, kdy máte varnou desku, dřez, lednici hned po ruce. Navíc vám zbyde ještě spoustu dalšího místa, které rozhodně využijete.Písková kuchyň do L

Matná kuchyň do tvaru L v dekoru písku. Kuchyň je v bezotiskovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého betonu

Šedá kuchyň do tvaru L v dekoru šedé břidlice. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezúchytová ořechová kuchyň

Matná kuchyň do tvaru L v kombinaci dekoru matného písku a imitace ořechu. Celá kuchyň je v bezotiskovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň v matné bílé

Rustikální kuchyň do tvaru L v matném bílém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Bílá bezúchytová kuchyň do tvaru L v kombinaci s horními skříňkami v dekoru imitace dubu San Remo. Pracovní deska kuchyně je taktéž imitace dubu San Remo a obklad kuchyně je laminát v alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a včetně kování a tlumení.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení ve tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikální kuchyň

Krémová rustikální kuchyň do tvaru L doplněná volně stojícími spotřebiči. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné magnolie. Pracovní deska je imitace Travertinu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyň s imitací dubu

Grafitová kuchyň do tvaru L s ostrůvkem. Kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska kuchyně je Žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je pouze za nábytek, není v ní započtena cena kamenné pracovní desky.

Krémová kuchyň v rustikálním stylu

Krémová kuchyň do tvaru L v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení magnolie. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Bezúchytová bílá kuchyň v matném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň v bezúchytovém provedení

Matná šedá kuchyň do tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice v matu. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň ve vysokém lesku alpské bílé v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je prostorná a má dostatek úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezotisková kuchyň v matu

Bílá matná kuchyň do tvaru L se skříňkami sahajícími po strop. Kuchyň je doplněna o povrchovou úpravu proti otiskům prstů. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou kammená šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní design kuchyně do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení s povrchovou úpravou pro otiskům prstů. Kuchyň v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyně do malého bytu s maximálním využitím prostoru

Alpská bílá kuchyň v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matném provedení

Lakovaná bílá kuchyň v matném provedení s masivní pracovní deskou. Kuchyň je vybavena otevřenými skříňkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně umělý kámen. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní bezúchytová kuchyň v alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikální kuchyň

Krémová kuchyň do rodinného domu ve tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v rustikálním provedení s nerezovými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Prostorná kuchyň v matném bílém provedení s nerezovými úchytkami. Pracovní deska kuchyně je imitace betonu v dekoru šedé břidlice. Cena kuchyně je pouze za nábytek v četně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Endgrain. Kuchyň je situovaná do tvaru L a je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezúchytová kuchyň v bílém provedení

Bílá matná kuchyň do tvaru L s horními skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Moderní kuchyň v matném bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku


Prostorná kuchyň s dostatkem úložného prostoru v bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Endgrain. Cena kuchyňského setu je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň pro mladý pár do městského bytu v provedení šedé břidlice v matu. Pracovní deska obklad kuchyně jsou z lamina. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v provedení bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska je imitace šedého betonu a obklad kuchyně je kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Praktická a designově čistá bílá kuchyň. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je bez spotřebičů a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyň do tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je doplněna zafrézovaným madlem pro úchyt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s imitací dubu

Kombinace dubu a šedé břidlice působí elegantně a moderně. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v provedené vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru břidlice

Rovná kuchyň v dekoru šedé matné břidlice. Dvířka kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Městská bílá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Kuchyň je v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň v matu

Prostorná hedvábně šedá kuchyň v matném provedení a pracovní deskou v dekoru imitace dubu Sierra. Obklad kuchyně je z kaleného bílého skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Grafitově šedá kuchyň v matu

Moderní kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matného grafitu. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Matná černá a světlý dub

Moderní matná černá kuchyň s pracovní deskou z masivního dubu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Moderní kuchyň v dekoru břidlice

Městská kuchyň do L v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Hedvábná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do L v dekoru magnolie. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokém lesku. Pracovní deska je v dekoru Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v dekoru mědi. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyň v matném provedení do tvaru L s pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v matném hedvábně šedém provedení. Obklady kuchyně jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyně do L v matu s laminátovou pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v hedvábně šedém provedení. Materiál obkladu je stejný jako pracovní deska. Cena za kuchyň je včetně DPH a kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru světlého betonu

Vzdušná kuchyň v dekoru světlého betonu s v kombinaci s imitací dřeva. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedého břidlicového betonu. Cena kuchyně je včetně obývací stěny a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná bílá kuchyň

Nadčasová kuchyň v bezúchytkovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska je v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Šedá kuchyň v matu

Útulná kuchyň do tvaru L v provedení kamenné šedé. Pracovní deska a obklady jsou v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování.

Hedvábná kuchyň v matu

Městská kuchyň v hedvábně šedém provedení. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé břidlice a tmavé šedé barvy. Obklad a pracovní deska jsou v dekoru dubu Sierra. V ceně kuchyně je započteno kování a tlumení.

Moderní kuchyň s imitací dubu

Moderní kuchyň do L s pracovní deskou v imitaci šedého betonu. Dvířka jsou v provedení dekoru dubu a kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Rovná kuchyň s pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvě. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň do L v dekoru dubu

Kuchyně do L s pracovní deskou v dekoru umělého kamene. Dvířka jsou v dekoru dubu Halifax. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Betonová kuchyň do L

Kuchyně do L s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Virginia. Dvířka jsou v dekoru břidlicově šedého betonu. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Tmavá grafitová kuchyň

Moderní bezúchytová kuchyně s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení grafitově černé s bezotlačkovým povrchem. Cena je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH A BLUM.

Matná šedá kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu

Praktická matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu Provence. Obklad je rovněž v dekoru dubu Provence. Dvířka jsou v provedení matné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Černá matná kuchyň s břidlicovo šedou pracovní deskou

Panská černá matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru břidlicově šedé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Dvířka jsou zalakovaná matne černá. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Světlá matná kuchyň v provedení šedé, s pracovní deskou v dekoru Copper Vintage. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Dvířka v provedení příjemné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Vzdušná bíla kuchyň v kombinaci s drevodekorem. Pracovní doska v dekoru dubu. Dvířka v provedení bíly lesk, a v kombinaci s dekorem dubu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Rustikální kuchyň s dřevěnou pracovní deskou

Rustikální venkovská kuchyň v barvě rákosu. Pracovní deska je v dekoru dubu v kombinaci s černými doplňky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení, kování.

Městská šedá kuchyň

Útulná městská kuchyň ze sezením. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklady jsou v provedení dubu Havanna. Pultová deska je v dekoru šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Městská kuchyň v dekoru dubu

Městská kuchyň se sezením. Kuchyň je v dekoru dubu. Pracovní deska s obkladem v dekoru mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Prostorná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná městská kuchyň v dekoru lesklé magnólie. Pracovní deska a obklad jsou v dekoru dubu Havanna. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Hedvábně šedá lakovaná kuchyň

Útulná kuchyň propojení s jídelnou a obývacím pokojem. Dvířka jsou v provedení lesklé hedvábně šedé. Pracovní deska je v dekoru dřeva Mixwood. Obklad z barevných kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní cena za kování a tlumení.

Grafitově černá kuchyň

Moderní prostorná kuchyň s obývacím pokojen a sezením. Dvířka kuchyně jsou v provedení grafitově černé s bezotiskovou povrchovou úpravou v kombinaci s dvířky v dekoru dubu. Pracovní deska a obklad v dekoru Terazzo šedé. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.