Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
 

Předváděcí vaření a kurzy vaření

Lightstyle ve spolupráci s elektrocz.com

 

Naše společnost LightStyle se specializujeme na poskytování komplexních služeb pro naše zákazníky. Naše snaha o spojení online světa a reálného světa kuchyně je vidět například v našich kuchyňských studiích, které jsou vybaveny nejmodernějšími spotřebiči od renomovaných značek jako Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Miele. Kromě nabídky nejlepších značek spotřebičů a kuchyní se snažíme neustále zdokonalovat uživatelský zážitek v našem online obchodě elektrocz.com, aby byl pro zákazníky co nejjednodušší a nejpohodlnější. K dispozici jsou zde naši odborníci, kteří pomáhají s výběrem vhodných spotřebičů či projektem kuchyně a odpovídají na dotazy.

 

Předváděcí vaření a kuchyně Lightstyle

 

Poznejte a zažijte jak využít funkce moderních kuchyňských spotřebičů

 

Kuchyně Lightstyle - kurz vaření  

Kromě nabídky kuchyňských spotřebičů a kuchyní nabízíme také služby jako jsou kurzy vaření a předváděcí vaření. Naše kurzy vaření jsou určeny pro všechny milovníky dobrého jídla, kteří se chtějí seznámit s nejnovějšími technologiemi v kuchyni a získat informace, které jim pomohou při rozhodování, do čeho investovat. Na kurzech vaření zákazníci získají informace o funkcích a vybavení spotřebičů od nejlepších značek, a to vše přímo od našich odborníků. Naši kuchaři je provedou celým procesem přípravy jídla a vše jim podrobně vysvětlí. Na konci kurzu zákazníci získají praktické tipy a triky na používání a údržbu spotřebičů a už nikdy nebudou muset řešit, jak si s nimi poradit.

Kromě kurzů vaření nabízíme také předváděcí vaření, které umožňují zákazníkům vyzkoušet funkce jednotlivých spotřebičů a získat lepší představu o jejich výkonu a funkcích. Při předváděcím vaření naši odborníci připraví různá jídla za pomoci nejnovějších spotřebičů a zákazníci se tak mohou přesvědčit o jejich výkonu a jednoduchosti používání. Předváděcí vaření jsou pro zákazníky skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet, jaký spotřebič je pro ně ten nejvhodnější.   Předváděcí vaření na Miele center lightstyle
Bosch spotřebiče a kurz vaření   Jednou z našich největších priorit je poskytování nejvyšší kvality služeb. Naši odborníci jsou vždy připraveni pomoci s výběrem vhodných spotřebičů či s projektem kuchyně a odpovědět na vaše dotazy. Naši kuchaři jsou zase připraveni ukázat vám, jak snadné je používat nejnovější technologie v kuchyni a jak využít veškeré funkce vašich spotřebičů. Rádi bychom, aby se naši zákazníci cítili dobře a byli spokojeni s našimi službami.

 

vaříme na Miele center České Budějovice Siemens spotřebiče v kuchyních Lightstyle elektrocz.com naši kuchaři poradí vyzkoušejte si spotřebiče Bosch pomůžeme vám vybrat spotřebiče

 

Pro zákazníky, kteří se rozhodli investovat do kvalitních kuchyňských spotřebičů a kuchyně od nejlepších značek, nabízíme také řadu služeb v oblasti údržby a servisu. Náš tým techniků vám pomůže s instalací a údržbou vašich spotřebičů, aby mohly být co nejdéle využívány a zajišťovaly optimální výkon. Věříme, že naše služby jsou pro zákazníky skutečně užitečné a pomáhají jim s výběrem vhodných spotřebičů a kuchyní. Naše společnost se neustále snaží rozvíjet a poskytovat nové služby, aby byla co nejblíže zákazníkům a vyhovovala jejich potřebám. Rádi bychom, aby si naši zákazníci užívali vaření a přípravu jídel a aby se u nás cítili dobře. Snažíme se neustále zlepšovat a poskytovat výjimečnou kvalitu služeb.

  Kuchyně od nás u Moniky Bagárové

 

Miele a vaření v Českých Budějovicích Vaření se zančkou Bosch vaření na kuchyni u Moniky Bagárové bosch Home connect a vaření s Lightstyle vyzkoušejte si a poznejte funkce spotřebičů

 

Funkční a kvalitní kuchyně Next125, Schüller a Nobilia

Naše společnost LightStyle je také specializovaná na nabídku nejlepších kuchyní od renomovaných značek jako Next125, Schüller a Nobilia. Naše kuchyně jsou moderní, elegantní a nabízejí nejnovější designové trendy. Naše kuchyňská studia jsou vybavena ukázkovými kuchyněmi, aby si zákazníci mohli lépe představit, jak by jejich kuchyně mohla vypada.

 

Kvalitní, moderní spotřebiče značek Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Miele

Pokud hledáte společnost, která vám může pomoci s výběrem kvalitních kuchyňských spotřebičů a kuchyní, nabízíme širokou škálu produktů a služeb, které vám mohou pomoci. Naše kurzy vaření a předváděcí vaření jsou skvělou příležitostí pro získání nových znalostí a dovedností v kuchyni, zatímco naše kuchyňské studia nabízejí nejmodernější designové trendy a nejlepší kuchyňské spotřebiče od renomovaných značek.

A pokud jsme Vás jako společnost zaujali a chcete se stát součástí našeho teamu, ozvěte se nám :)

 

  vysvětlíme funkce spotřebičů naše kcuhyně a spotřebiče jsou aktivní kuchyně a vaření u Moniky Bagárové