Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Skříně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Skříně cenové příklady

Cenové příklady skříní

LightStyle se zabývá výrobou nábytku již mnoho let. Neustále hledáme způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy
v rámci výroby. Používáme výhradně kvalitní materiály a kování od renomovaných firem, u kterých je záruka nejen kvality, ale i zdravotních atestů jako například Egger, Hettich, Blum, Hafele a další.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše vestavná skříň
tel.: 607 094 289 | email: studio@lightstyle.cz

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Nábytek přechodu místností. Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je bílá briliant. Skříň je vybavena šesti zásuvkami. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Nábytek na míru, postel s pracovním stolem. Vizualizace postele s pracovním stolem. Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek v základní bílé. Hřbet čela v provedení dekoru přírodního dubu. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Vestavná skříň na míru. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní bílé. Materiál dveří je alpská bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Regálový systém v provedení bílé briliant, a základní bílé. Skládá se z variabilních polic. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - alpská bílá

Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dvířek je lesklá aplská bílá. Kolejničky jsou v bílém provedení. Vybavení skříně se skládá z dvou šatních tyčí, polic a zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - bílá

Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, a zrcadly. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Materiálem dvěří jsou skleněné výplně a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - alpská bílá, dub Halifax

Korpus je v provedení alpské bílé, dubu Halifax a vnitřek skříní v alpské bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - dub Hamilton

Korpus a vnitřek skříně jsou v provedení dubu Hamilton materiál dveří taktéž. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá. Vybavení skříně se skládá z polic a dvou šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic a tří zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - alpská bílá

Sestava do obývacího pokoje s otevřenými policemi, nikou pro umístění televizoru a uzavřenými skříňkami. Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v bílé. Vybavení skříně se skládá z polic. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - prémiově bílá

Korpus je v provedení prémiově bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je stříbrné zrcadlo. Kolejničky jsou v lesklém stříbrném provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

První z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Druhá, v levo z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky v černé matné barvě. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Vestavěná skříň se zrcadlem. Korpus skříně v provedení hedvábne šedé, a vnitřek v provedení základní bílé. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Skříň na míru do menší pokoje. Materiál dvířek v provedení hedvábně šedé a stříbrného zrcadla. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí. a šatní tyče. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Předsíň na míru, se sezením a dostatkem úložného prostoru. Korpus je v provedení hedvábně šedé a vnitřek v základní bílé. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - perlově šedá

Skříň do ložnice v provedení perlově šedé. Korpus v provedení perlově šedé, vnitřek v provedená bílé. Materiál dveří v perlově šedé se stříbrným zrcadlem. Vybavení skříně se skládá z polic a třech šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.