Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně do U - Kuchyně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady Kuchyně do U

Kuchyně do U

Design kuchyní, které jsou do tvaru U Vám nabízí spoustu pracovní plochy, kterou určitě využijete. Vše většinou bývá rozestavěno po obvodu tří stěn, takže máte vše po ruce a ještě vám zbyde spoustu místa, které můžete využít jako odkládací plochu.Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku ve tvaru U. Dvířka kuchyně jsou vysoký lesk alpské bílé. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Písková kuchyň v matu

Matná kuchyň do tvaru U v dekoru písku. Celá kuchyň je v bezotiskovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s prvkami dubu

Bílá matná kuchyň do U v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska je imitace masivního dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicová kuchyň v matu

Kuchyň do U v dekoru matné šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Bílá kuchyň s vysokými skříňkami sahajícmi po strop. Kuchyň je v baravné kombinaci alpské bílé a imitace dubu Sierra. Kuchyň je doplněna zafrézovanou lištou namísto úchytky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábná kuchyň v matu

Hedvábná kuchyň do tvaru U v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo a obklad kuchyně je imitace Travertinu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do rodinného domu

Bílá kuchyň v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně je laminát Ferro Bronz a obklad kuchyně je tvzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru běleného dubu

Bezúchytová kuchyň v dekoru imitace dubu Halifax. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace žuly Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná černá kuchyň s imitací dubu

Prostorná černá kuchyň do tvaru U. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Havanna. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Prostorná kuchyň se skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň v bezúchytovém provedení matné bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Útulná městská kuchyň pro mladý pár

Šedá prostorná kuchyň v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace Trámové dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Nadčasový otevřený interiér s jednoduchou údržbou

Nadčasový design pro kuchyň do rodinného domu. Kombinace tmavě černé s alpskou bílou. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní bílá kuchyň

Městská kuchyň v bílém matném provedení. Pracovní deska je imitace dubu Sierra. Cela kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení v kombinaci s imitací dubu. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo, obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň s kamennou pracovní deskou

Prostorná kuchyň do tvaru U v bílém matném provedení. Pracovní deska je černá žula a obklad kuchyně tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň v matném provedení do městského bytu. Kuchyň je vybavena skříňkami až po strop. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Smetanová kuchyň v matném provedení

Bezúchytová kuchyň ve smetanovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z bronzového kompaktu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru betonu

Svěží kuchyň v dekoru imitace šedého betonu. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň do tvaru U v dekoru šedé Břidlice. Kuchyň je v rustikálním stylu. Pracovní deska je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá městská kuchyň

Kuchyň v kombinaci dekoru kamenné šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kombinace bílé a dřeva

Bílá lakovaná kuchyň do tvaru U. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň do městského bytu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň do tvaru U

Moderní kuchyň do U v dekorech hedvábně šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v dekoru imitace dubu Provence. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH A BLUM.

Betonově šedá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení betonově šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s imitací dubu

Kombinace dubu a šedé břidlice působí elegantně a moderně. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň do městského bytu, dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska je imitace černého betonu a obklad kuchyně je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru alpské bílé

Prostorná a moderní kuchyň v matném provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé, pracovní deska je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Rustikální kuchyň v dekoru rákosu

Vzdušná kuchyň v rustikálním provedení, dvířka kuchyně jsou v provedení rákosu. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace dubu Provence. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Prostorná šedá kuchyň

Prostorná kuchyň v rustikálním stylu, dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Pracovní deska kuchyně je černý kompakt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Šedá kuchyň s kamennou pracovní deskou

Nadčasová kuchyň v provedení šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém. Pracovní deska kuchyně je kámen žule Nero Zimbabwe. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň v matném provedení

Moderní kuchyň v matném provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je žula Nero Zimbabwe v provedení Antik. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Šedá rustikální kuchyň

Rustikální kuchyň s kompaktní pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Obklad kuchyně ja bílé kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná šedá kuchyň

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do tvaru U s pracovní deskou z imitace šedého betonu. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Obklad kuchyně je ze tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s bezotiskovým povrchem

Útulná a praktická kuchyň do tvaru U s dubovou pracovní deskou. Grafitově černá dvířka a obklad z dubu stejně jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a tlumená HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matném provedení

Moderní kuchyň do tvaru L s pracovní deskou z umělého kamene. Horní skřínky jsou po strop, dvířka jsou v matném provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň s imitací dubu

Kuchyň do U s kompaktní pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Matná bílá kuchyň s nerezovou imitací

Prostorná kuchyň do U s pracovní deskou v imitaci šedého betounu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Grafitově černá kuchyň

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení matné šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení břidlicově šedé a nerezy. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s pracovní deskou z dubu

Prostranná bíla matná kuchyň s pracovní deskou z dubu. Obklad je v provedení bílého skla. Dvířka jsou v provedení bíle. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní prostorná kuchyň

Moderní kuchyň do tvaru U s prostorem na sezení. Dvířka jsou v provedení alpské bílé a dubu. Obklad v dekoru betonu a doplňky v černém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Matná kuchyň v aplské bílé

Moderní prostorná kuchyň kuchyň se sezením. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska s obkladem je v dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Betonová kuchyně do U

Prostorná moderní kuchyň v dekoru betonu. Dvířka jsou v provedení šedého betonu. Pracovní deska a obklad jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.