Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně reference

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně reference

Prohlédněte si naše kuchyně

Vycházíme z přání a potřeb klienta a snažíme se kuchyň vždy navrhnout tak, aby výsledek byl perfektní.
Naše kolekce jsou o minimalismu, jednoduchých barvách, liniích. Věříme, že dokážeme individuálně navrhnout kuchyň i pro nejnáročnějšího klienta. Těšíme se na možnost, nadchnout i Vás.


Domluvte si schůzku ještě dnes na našich studiích a získejte tu nejlepší nabídku
tel.: 607 094 289 | email: studio@lightstyle.cz

Prostorná a stylová

Skvěle nakombinovaný design kuchyňské linky. Prostorná kuchyň je nenuceně zakončená podsvícenými policemi. Celý nábytek je nakombinovaný ve studené imitaci betonu s Dubem Sierra.

Kombinace kuchyňského prostoru pod schodištěm

Útulný prostor se schody jsme chytře vyřešily a zakomponovali je do kuchyňské linky. Pro tento rodinný dům nedaleko Prahy jsme zvolili spotřebiče Siemens světlé barvy. Díky tomuto provedení splývají s kuchyňskou linkou a na první pohled působí velice esteticky a příjemně.

Prosvětlíme menší prostory

Moderní kuchyň s lehkým nádechem dřeva pro příjemný vzhled z obývacího pokoje. Obklad kuchyňských dvířek jsme zvolili Speed Aplská bílá matná, z důvodu rozpoložení okna na proti, tudíž se klientovi neodráží zbytečné světlo. Úzký prostor mezi ostrůvkem pro snadnou manipulaci při vaření na přání klientky.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.