Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně s ostrůvkem - Kuchyně cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem

Pokud máte velkou kuchyň, mohli byste zvažovat o zabudování ostrůvku, který vám přinese spoustu pracovní plochy. Nebo také zabudování dvou kuchyňských dřezů, což vám značně usnadní práci. Nebo dále možnost stropní digestoře nad ostrůvkem.Grafitová kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s ostrůvkem v matném provedení grafitu. Pracovní deska a obklad kuchyně je umělý kámen. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s ostrůvkem ve vysokém lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyň s imitací dubu

Matná kuchyň s ostrůvkem a dvířky v dekoru grafitu, imitace dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM

Betonová kuchyň s imitací dubu

Rovná kuchyň s ostrůvkem a dvířka v dekoru světlého betonu a imitace dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Rovná kuchyň s ostrůvkem

Bílá rovná kuchyň ve vysokém lesku alpské bílé s ostrůvkem. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyň s imitací dubu

Grafitová kuchyň do tvaru L s ostrůvkem. Kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska kuchyně je Žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je pouze za nábytek, není v ní započtena cena kamenné pracovní desky.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná bezúchytová kuchyň do rodinného domu. Dvířka kuchyně jsou matné provedení šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně je laminam. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyň s ostůvkem

Rustikální šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Kuchyň je doplněna černými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Hedvábná kuchyň v bezúchytovém provedení s pracovní deskou z žuly. Kuchyň je doplněna ostrůvkem na kterém je varná deska s integrovaným odsavačem par. Cena kuchyně je pouze za nábytek, není v ní započtena cena pracovní desky a spotřebičů.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou kammená šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň s ostrůvkem v matném provedení. Dekor kuchyně je alpská bílá. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Praktická kuchyň pro rodinu se spoustou prostoru a možností

Bílá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého beotnu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň s ostrůvkem

Matná černá kuchyň v kombinaci s imitací ořechu. Pracovní deska kuchyně je imitace ořechového stromu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně umělý kámen. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Moderní šedá kuchyň s ostrůvkem do rodinného domu. Pracovní deska kuchyně je hnědý kompakt. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní kuchyň v bílém bezúchytovém provedení s ostrůvkem. Kuchyň je v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku, pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu v provedení vysokého lesku alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Havanna. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a grafitu

Moderní prostorná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé a šedého grafitu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s horními skříňkami až po strop v matném provedení alpské bílé. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně je černá žula. Cena kuchyně je pouze za nábytek není započtena cena za kamennou pracovní desku.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Alpská bílá v kombinaci s matnou černou jsou dekory této kuchyně. Celá kuchyň je v bezúchyovém provedení a kováním a tlumením od značek HETTICH a BLUM. Cena je včetně DPH a to bez spotřebičů.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z materiálu žula Nero Zimbabwe. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně včetně DPH, bez spotřebičů.

Modrá kuchyň v matu

Tyrkysová kuchyň s ostrůvkem. Kuchyň je vybavena černými úchytkami. Pracovní deska je v imitace mramoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v provedení bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska je imitace šedého betonu a obklad kuchyně je kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábná kuchyň v matu

Krémová kuchyň v matném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru magnolie. Pracovní deska je žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá lakovaná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu San Remo. Obklad kuchyně je z kaleného skla. Cena kuchyňské linky je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Smetanová kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru magnolie. Magnolie také bývá označovaná jako smetanová. Dvířka kuchyně jsou magnolie ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně z imitace dubu Siera. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Matná kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem a horními skříňkami ke stropu. Dvířka a korpus kuchyně jsou v dekoru matné magnolie. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní bílá kuchyň s otevřeným dřevěným regálem. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná moderní kuchyň v lakovaném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene a obklad je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a dostatkem úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace dubu a šedé břidlice

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedé břidlice a imitace dubu. Pracovní deska je kompakt v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitově šedá kuchyň v matu

Moderní kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matného grafitu. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem šedém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je imitace betonu šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Prostorná kuchyň s ostrůvkem v matném šedém provedení. Dvířka a korpus kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň s ostrůvkem

Prostorná rustikální kuchyň s ostrůvkem. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Pracovní deska je z imitace dubu Artisan. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kovaní a tlumení BLUM a HETTICH.

Černá matná kuchyň

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero-Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení černé matné a imitace dubu Sierra. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Bezúchytková kuchyň s ostrůvkem v tmavém provedení. Dvířka a obklady kuchyně jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Dubová kuchyň s ostrůvkem

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem v dekoru dubu Sierra. Pracovní deska je lamino v provedení bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná bílá kuchyň s ostrůvkem

Městská kuchyň v matném provedení alpské bílé. Dvířka kuchyně jsou v dekoru alpské bílé v matu. Pracovní deska je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v dekoru mědi. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň v matu

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou v dekoru dubu Sierra. Obklady kuchyně jsou z taktéž z imitace dubu. Dvířka kuchyně je kombinace matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a obývací stěnou. Dubová pracovní deska a dvířka v provedení šedé břidlice. Cena kompletní kuchyně a obývací stěny je včetně DPH, v ceně je i kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Vysoký lesk dodává kuchyním moderní design. Dvířka jsou v provedení alpské bílé a pracovní deska a obklady jsou z laminátu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Venkovská kuchyň s ostrůvkem

Klasická rustikální kuchyň se dvířky v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v dekoru dubu Provence. Obklad kuchyně je z kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM.

Lakovaná kuchyň v bílém provedení

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem v bílém provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně zahrnuje DPH, kování a tlumení.

Vysoký lesk lakované kuchyně

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Provedení dvířek je vysoký lesk alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a zahrnuje kování a tlumení.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Praktická kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní matná kuchyň

Moderní rustikální kuchyň s pracovní deskou v imitaci dubu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu San Remo. Dvířka jsou v dekoru alpské bíle. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň o ostrůvkem

Venkovská kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Artisan. Dvířka jsou v dekoru lakované alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyně vo vysokém lesku s pracovní deskou v dekoru dubu Havanna. Dvířka jsou ve farbe písku. Černé doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je rovněž v provedení jako dvířka kuchyně. Cena kuchyně je včetne DPH a včetně tlumení a kovánie HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Moderní matná kuchyně s propojením obývacího prostoru, s pracovní deskou v dekoru betónu. Obklad v tom samém provedení. Dvířka v bíle matné barvě a dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň s nerezovým ostrůvkem

Moderní kuchyně s nerezovým ostrúvkem. Compactní pracovní deska s dubovou doskou na jedení. Dvířka v provedeníčerná lak mat. Obklad rovněž v provedení jako dvířka. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Břidlicovo šedá kuchyň

Moderní kuchyň v Xtra provedení dvířek a pracovní desky s odolním 3D štrukturovaným povrchem. Dvířka a obklad v provedení šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s ostrůvkem

Mohutná lakovaná kuchyň s přechodovými dveřmi do spíže. Dvířka v provedení bíly lak. Obklad v provedení skla Float. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem

Klasická dřevěná kuchyň s ostrúvkem s černou pracovní deskou a černými doplňky. Dvířka v provedení dekoru dubu. Obklad v stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Prostorná kuchyň s ostrůvkem

Moderní prostorná kuchyň v kombinaci dvou dekorů betonu Dvířka jsou v dekoru šedého a bílého betonu. Pracovní deska je v provedení břidlicově šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Elegantní kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v provedení alpské bílé a dubu. Obklad je rovněž v provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH, BLUM.

Písková kuchyň s ostrůvkem

Otevřená kuchyň s ostrůvkem v pískovém odstínu. Pracovní deska a obklad v provedení Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.