Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle

Objevte naši
aktuální kolekci
Stylové kuchyně.


Nezáleží na vašem stylu, my máme vaši vysněnou kuchyň.


Od venkovských až po moderní kuchyně. U nás najdete přesně takovou kuchyň, jakou hledáte.
Moderní kuchyně

Moderní kuchyně


Působivé kontrasty nebo jemné akcenty? Naše rozsáhlá škála barev a dvířek přímo vyzývá k individuálním kombinacím. Díky našim vzájemně barevně sladěným materiálovým konceptům jistě naleznete tu správnou vestavnou kuchyni.


Přejít k výběru kuchyní


Designové kuchyně

Designové kuchyně


Naše kuchyně se vyznačují čistými liniemi, ušlechtilými materiály a jasně strukturovaným uspořádáním. Hladké povrchy bez kroucených linií zajistí i u otevřených kuchyní hezký vzhled - lineární styl s moderním nádechem.


Přejít k výběru kuchyní


Natural Living

Natural Living


Moderní dřevěné dekory s elegantními strukturami a teplé barevné odstíny pomohou k vytvoření útulné atmosféry kuchyní Natural Living. Naše kuchyně Natural Living ztělesňují perfektní symbiózu přírodního bydlení s maximálními nároky na design.


Přejít k výběru kuchyní


Moderní Klasika

Moderní Klasika


Zejména v poslední době se styl „Modern Classic“ těší v kuchyni velké oblibě. Spojení moderních a klasických prvků umožňuje kombinaci barev a dvířek se svébytným šarmem a nadčasovým vzhledem. Klasické kuchyně nobilia v sobě snoubí moderní lineárnost s jednoduchými rámovými konturami a supermoderní kuchyňskou techniku. Výsledkem jsou návrhy kuchyní s moderní útulností.


Přejít k výběru kuchyní


Venkovské kuchyně

Venkovské kuchyně


Kuchyňský trend nové přirozenosti je v kurzu u všech věkových skupin. Pro moderní venkovský styl jsou charakteristické jednoduché tvary, měkké linie, jakožto i přírodní dekory a barvy. Elegantní detaily propůjčují venkovským kuchyním dobový styl a útulnost. Díky inovativní kuchyňské technice se zde vhodně snoubí tradiční a moderní pojetí.


Přejít k výběru kuchyní


LINE-N - Bezúchytková kuchyně

LINE-N - Bezúchytková kuchyně


Naše bezúchytkové kuchyně LINE-N jsou správnou volbou pro všechny, kteří dávají přednost puristickému designu. Integrovaná zapuštěná madla zde povyšují na tón udávající, horizontální stylový prvek nové kuchyně.


Přejít k výběru kuchyní