Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Kuchyně pro život
Vyrobeno v Německu

V závislosti na tom, v jaké fázi života se nacházíte, jsou na váš domov kladeny různé nároky.
Ukážeme vám kuchyně, které lze naplánovat přesně podle vašich představ. Abyste se ve své kuchyni cítili každý den naprosto pohodlně.

Která kuchyně je pro mě?
Kuchyně pro rodinné typy Vařte, jezte, hrajte si, smějte se, žijte: otevřeno všem a všemu. Je dobré, když kuchyň splňuje všechny tyto požadavky.
Kuchyně pro lidi z města Velké kuchyně v malém prostoru s inteligentním řešením pro úložný prostor.
Kuchyně pro trend settery Vždy na tepu času: kreativní, jiný, neupravený, ale vždy profesionální. To pravé pro všechny, kteří nejsou mainstream.
Kuchyně pro milovníky přírody Přineste krásu přírody do svých čtyř stěn: speciální materiály, udržitelné povědomí, co nejpřirozenější.
Kuchyně pro labužníky Kvalita a důvěra v každý detail bez ozdůbek - skutečné hodnoty v životě.


Moje kuchyně - Moje nápadyStejně jedinečný jako člověk Dodejte své kuchyni individuální charakter. Před i za frontem.Trend otevřeného bydleníNení to jen kuchyň Vzhledem k tomu, že se kuchyň otevírá a stává se stále více ústředním bodem bydlení, vyvstává otázka: kam umístit věci, které potřebujete každý den, ale které by neměly být hned na očích? To jsou výzvy každodenního života. Představujeme řešení pro šatnu, spíž a technickou místnost, která jednou provždy zajistí pořádek a splní to, co slibují.Více než jen kuchyně

Dnešní kuchyně jsou důležitější než kdykoli předtím. Vždy hrála důležitou roli jako místo, kde se jedlo, a jako středobod života. Není divu: děje se v ní víc než v kterékoli jiné místnosti v domě. Je to místo setkávání rodiny a přátel, kde společně jíme, pijeme, smějeme se a užíváme si všemi smysly. Kuchyně se dnes stále častěji stává centrem celkového obytného prostoru, kde se vaří, jí a bydlí. S našimi individuálními nápady vám dáváme možnost navrhnout kuchyň zcela podle vašich představ - a také zahrnout přilehlé prostory, jako jsou technické místnosti, spižírny a obývací prostory. Udělejte si z kuchyně své oblíbené místo - místo, na které budete dlouho vzpomínat.