Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
NX 870
NX 870
Fenix moka hnědá jemně matná AFP / Ořech přírodní

Stává se kuchyně obývacím pokojem nebo obývací pokoj kuchyní? Na tuto otázku lze rychle odpovědět, když se podíváte na tuto kuchyni. Oboustranně otevřený regál jako prostorový prvek decentně zdůrazňuje obytný charakter a zároveň funguje jako most mezi vařením a stolováním.

NX 870
Cílené použití inovativního laminátového materiálu FENIX v moka hnědé barvě se snadnou údržbou proti otiskům prstů a keramických prvků jako výklenku a pracovní desky působí obzvlášť klidně. Promyšlený design čelní strany v přírodním ořechu a absence úchytek (umožněná integrovaným prvkem TIP-ON) umocňují domácí charakter.

PodrobnostiNX 870
Kuchyňská linka v jedné linii působí minimalisticky. Pro ještě jednotnější vzhled čela je tato verze omezena na horizontální zapuštěný úchytný profil pod pracovní deskou, přes který se otevírá první zásuvka nebo výsuv. Níže uvedené zásuvky/výsuvy se otevírají pomocí mechanického systému otevírání TIP-ON push/pull.

Závěsné jednotky otevírají možnosti plovoucího designu. Postaveno na roštu 125 - s cílem poskytnout obytnému prostoru kuchyně volný prostor a beztížný stav.

NX 870
next125 stůl - Výrazně čistý stůl tvoří s kuchyní homogenní celek. Stůl z masivního přírodního dřeva podtrhuje designový jazyk. Robustní, mírně zkosené nohy tvoří dokonalý vizuální doplněk kuchyňského stolu next125.

NX 870
Osvětlení ve výklenku - lze použít i jako efektové osvětlení ve večerních hodinách. Vzniká tak obytný prostor, který podporuje souhru obývacího pokoje a kuchyně.

FrontyEstetické a snadno udržovatelné

Pevné jádro Fenix je lisováno z mnoha vrstev laminátu a vytváří pracovní desku o tloušťce 4 mm. Módní, hřejivý a sametový design přímo vybízí k tomu, abyste se ho dotýkali a cítili se dobře. Praktické je, že speciální vlastnost AFP proti otiskům prstů výrazně omezuje otravné otisky prstů.NX 860 / NX 870 Celé jádro
NX 860 V162F Fenix alpská bílá jemně matná AFP
NX 860 V237F Fenix šedý kámen jemně matný AFP
NX 860 V492F Fenix moka hnědá jemně matná AFP
NX 860 V187F Fenix onyx černá jemně matná AFP