Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Sideboards
Sideboards
Pro kuchyně, jídelny a obývací pokoje

Využije je každý, protože úložného prostoru není nikdy dost. Jednoduché, upřímné a zcela neformální: sideboardy, které lze sladit s kuchyní, mohou udělat víc než jen hezky vypadat.

Sideboards
Jak vytvořit stylové propojení mezi kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem? Naše odpověď: s multifunkčními sideboardy. Konstrukčně kubické jako kuchyňský nábytek a zároveň navržené s mnoha domácími aspekty. Díky různým verzím a designovým prvkům je možné vytvořit si vlastní vysněnou kombinaci.

Anglické výsuvy v sideboardu umožňují průhled na nábytek, jsou praktické a zároveň příjemně zjemňují kubické čelo.

Sideboards
Jasné, čisté, estetické a zároveň mohou být vybaveny mnoha krásnými detaily, například odkládací přihrádkou sníženou jako tableau, policovou vložkou nebo spodní policí s výsuvnými díly. Příborníky jsou k dispozici také se zcela uzavřeným čelem - ve třech výškách a čtyřech šířkách. K dispozici jsou povrchy saténový lak, sametový matný lak, laminát Fenix a dýha.

SideboardsMultifunkční sideboardy next125 působí díky svému jasnému designu téměř vznášejícím se dojmem; konstrukční podstavec zároveň zdůrazňuje kubickou architekturu. Lze je kombinovat se základním rámem FRAME RACK, nožičkami rámu nebo 2 cm vysokými patkami soklu.

Sideboards

Sideboard FRAME RACK v barvách nerezové oceli jako nohy a odkládací přihrádka

Sideboards

Sideboard s rámovým stojanem v onyxově černé barvě jako nohy a spodní police z pravého dřeva

Sideboards

Sideboard s nastavitelnými soklovými nožičkami a spodní policí z pravého dřeva

Sideboards

Sideboard s nastavitelnými soklovými nožkami v černé barvě onyxu a spodní policí z pravého dřeva