Návrh kuchyně zdarma a sleva 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Design a kvalita
Design a kvalita
Zásady designu a výrobní normy

Vysoce kvalitní materiály, inovativní vývoj produktů a nadčasový designů dělají next125 tím, čím je. Společnost za to získala několik ocenění.

ZÁSADY NÁVRHUOCENĚNÍ ZA DESIGNnext125 Ostrůvek na nohou

Jak lze kuchyňský ostrůvek vyrobit tak, aby se vznášel? Jednoduše mu dejte ladné nohy, na kterých může působit. Cílem je zbavit střed kuchyně těžkopádnosti, aby působila ještě minimalističtěji a kubičtěji. Ostrůvek se tak stává komunikativním solitérem a jeho plovoucí vzhled podtrhuje architekturu kuchyně. Aby bylo dosaženo filigránského dojmu, je rám ostrova záměrně ponechán v onyxově černé barvě a opticky tak ustupuje. Nožičky se směrem ven zužují, čímž zdůrazňují zmenšený charakter.

Design a kvalita
Design a kvalita

next125 Vitrína

Skříňka z filigránového skla se satinovanými skleněnými policemi a dvěma praktickými zásuvkami upoutá pozornost v každé místnosti. Integrované osvětlení vytváří ve večerních hodinách zvláštní atmosféru.

next125 Trolley

Matný černý kovový vozík s přihrádkami na láhve, sklenice, koření a mnoho dalšího lze použít kdekoli. Jeho praktická odkládací plocha pro uspořádání a přípravu vytváří úložný prostor. Snadno se roluje a je vybaven kovovou rukojetí, takže se perfektně hodí do každé situace.

Design a kvalita
Design a kvalita

next125 Rám

„Rámec“ - hlavní zásadou je dát věcem rámec. Systém pro výklenek kombinuje flexibilní organizaci, dokonalou ergonomii a efektivní osvětlení a vytváří tak rámec pro novou práci v kuchyni. Variabilita je nejlepší: K dispozici je šest prvků Orga, které lze kombinovat podle osobních potřeb.

next125 Panelová zahrada

Co může být lepšího než vaření s čerstvými bylinkami! next125 vytvořila speciální řešení - panelovou zahradu. Držák je zavěšen na mezilehlém profilu systému výklenků. Díky integrovanému osvětlení vydrží bylinky déle čerstvé. Osvětlení je řízeno časovačem, který svítí 14 hodin a poté se na 10 hodin vypne. Čerstvé bylinky tak budete mít vždy po ruce. Panelová zahrada je k dispozici také bez osvětlení.

Design a kvalita
Design a kvalita

next125 Flex boxy z tvarovaného rouna

Pohyblivé, flexibilní a mimořádně všestranné - boxy next125 Flex z tvarovaného rouna. Hapticky zajímavý materiál tlumí hluk příborů, kuchyňského nářadí nebo porcelánu. Flex boxy lze kombinovat samostatně jako vložky na příbory, držáky talířů nebo vložné podložky. Čištění se provádí vysáváním, vytíráním nebo oplachováním v myčce nádobí. Prvky v dubovém dřevě představují zajímavou kombinaci materiálů.

next125 Keramická přední část NX 950

Model next125 Ceramic-Front nemá svým designem obdoby. Keramický panel je podepřen kvalitní rámovou konstrukcí, jejíž zadní část tvoří nosný rám v barvě hliníku. Panel je ze všech čtyř stran obklopen masivním hliníkovým okrajem, který chrání úzké strany keramiky a podporuje minimalistický design. Zadní část přední strany je uzavřena výplní. Keramika je materiál s vysokou hustotou, který je díky své odolnosti a tvrdosti oblíbený i v laboratorní technice. Rámeček pro keramiku a sklo je nyní k dispozici také v černé barvě Onyx.

Design a kvalita
Design a kvalita

next125 Výška skříně 87,5 cm

Nová výška korpusu pro větší design poskytuje také více úložného prostoru - ačkoli byla nová snížená výška soklu zavedena z designových důvodů, je samozřejmě vítaným efektem získání prostoru pro další zásuvku nebo větší výšky pro úložný prostor. Dalším aspektem je domácký vzhled nízkého soklu. Samotný sokl působí jako stínová mezera a díky své nenápadné výšce nedominuje vzhledu kuchyně.

next125 Kochtisch, neboli varný stůl

Volně stojící prvek uprostřed kuchyně: oceněný kuchyňský stůl od společnosti next125. Díky svým šikmým nohám je puristickým lákadlem pro oči a elegantním pracovištěm. Varná deska splývá s průhledným povrchem, takže čisté linie vyniknou v plné kráse.

Design a kvalita
Design a kvalita

next125 Závěsný

Dodání kuchyni lehkosti - myšlenka nechat ji plavat. To přesvědčilo různé poroty. next125 závěsné otevírá nové obzory designu a nabízí individualistům nebývalou svobodu při plánování kuchyně.

next125 Cube

Vše na svém místě: kostka dává nový prostor principu řádu - jako výrazu dokonalé estetiky. Modulární prvky krychle jsou uspořádané, uzavřené a uklizené. Fascinující systém, který od roku 2009 získal několik ocenění.

Design a kvalita
Konstrukční prvky

Design musí fascinovat. Jak v designu, tak v technologii. Musí vyvolat nadšení a učinit z práce v kuchyni emocionální zážitek. Současný technický vývoj, nové možnosti a skryté hodnoty v kuchyních next125 zajišťují, že vaše kuchyně bude dlouhodobě progresivní.Konstrukční prvky
Metrický rozměr mřížky 125 mm
next125 Stůl na vaření
Výška korpusu 75 cm
Výška korpusu 87,5 cm
next125 Závěsný
Přední optika v jednom řádku
Ostrůvek na nohou
Design se zapuštěnou přední částí
Zapuštěné úchytky / systém bez úchytek
Mechanický systém otevírání TIP-ON
next125 Rám
next125 Cube
next125 Panelová zahrada s integrovaným osvětlením
Šatní skříň s posuvnými dveřmi
Dvojitá šatní skříň s posuvnými dveřmi
Police s posuvnými dveřmi
next125 Sideboard
next125 Vitrína
next125 Trolley
Lamelový podstavec
Flex boxy z přírodního dubu
Flex boxy z tvarovaného rouna v antracitové barvě se skvrnami
Vnitřní zásuvka a vnitřní výsuvné panely ze skla
Vnitřní korpus v křemenné šedi
Interiér korpusu v lávově černé barvě
Základní jednotky s posuvnými dveřmi
Základní police s výsuvnými policemi
Boční police 2,5 cm
Průsvitně barvený laminát
Pracovní desky a boční panely od 13 mm
Zasouvací police
next125 Stůl a lavice
Přední panely
Nástěnné skříňky, hloubka korpusu 56 cm
VYROBENO V NĚMECKUJen dobré věci vydrží. Proto záměrně sázíme na vysoký podíl vlastní výroby. Neustálý inovativní vývoj a vylepšování výrobků spolu s efektivními dodavateli jsou zárukou hodnotného výrobku. Vysoký standard kvality výrobků zahrnuje také nedodržení všech stanovených limitů škodlivin pro všechny materiály a součásti. V našem oddělení kontroly kvality pracují vysoce kvalifikovaní inženýři a kvalifikovaní pracovníci. Pro spokojené zákazníky po celém světě.

Design a kvalita
Design a kvalita

Zkušební pečeť GS: Nábytkářský zkušební ústav LGA-Nürnberg podrobil naše současné modely bezpečnostnímu testu. Výsledkem testu bylo udělení zkušební pečeti GS, která potvrzuje, že požadavky na snadnost použití, nosnost, stálost materiálu a bezpečnost jsou zcela splněny.

Golden M: Golden M uděluje Německé sdružení pro kvalitu nábytku (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.) pečeť kvality. (DGM) uděluje značku "Golden M" nábytku, který je stabilní, bezpečný, odolný a dobře vyrobený - a nesmí obsahovat žádné zdraví škodlivé složky. Průběžné kontroly zajišťují, že nábytek se značkou kvality RAL splňuje velmi vysoké požadavky DGM.

ISO 9001: Již před mnoha lety získaly naše kuchyně certifikát kvality EN ISO 9001, který upravuje orientaci na zákazníka a kvalitu procesů z hlediska požadavků na výrobky a design a spokojenost. Certifikace LGA je každoročně potvrzována testy.

ISO 50001: Zavedením systému energetického managementu podle normy DIN EN ISO 50001:2018 se společnost zavázala ke strukturovanému a systematickému snižování spotřeby energie. Opatření ke zvýšení účinnosti se zavádějí prostřednictvím průběžného zaznamenávání a vyhodnocování energetických údajů.

Design a kvalita