Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Obývací pokoje - Nábytek cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Domů Výroba kuchyní Nábytek cenové příklady Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je místem, kde spolu rodina tráví čas pohromadě. Užívejte si společně tyto chvilky v obývacím pokoji, který přímo vytváří domácí atmosféru.Jednoduché a elegantní

Čtvercové skříňky v moderním rustikálním provedení vypadají působivě. Elegantní matné šuplíky mají důmyslené otevírání díky zapuštěným úchytkám.

Působivý vzhled

Zadní stěna v dekoru světlého betonu vytváří perfektní pozadí pro kontrast skříněk v barvě červené rzi.

Báječné a kompaktní

Kombinace hloubek vypadá působivě a je velmi praktická. Vysouvací šuplíky nabízí spustu místa, které můžete využít pro ukládání věcí.

Mramorový styl

Perfektní kombinace! Mramor Teramo dává závěsným skříňkám čístý vzhled a navíc pasuje do všech způsobů bydlení.

Čistý jako křišťál

Světlé a tmavé barvy vytváří čistou městskou estetiku. Sklo jako designový prvek přináší více světla celkovému vzhledu.

Jednoduše elegantní

Posuvné dveře jako designový prvek, který vytváří úložný prostor. Dub Havanna navíc dává nábytku přírodní vzhled.

Univerzální designové prvky

Moderní design pro úložný prostor může vypadat takto univerzálně. Určitě vás nadchne panel v Sierra dubu, který působí jako silný designový prvek.

moderní

Bezúchytkový design obývací stěny vypadá obzvláště moderně a elegantně. Kombinace se dřevem působí nadčasově a celkově obohacuje design místnosti.

Překvapivé detaily

Nádherné a praktické. Variabilní krychlové police ukazují jednoduchost pro dekorativních nápady. Ryzí prvky skříňek kromě prostoru nabízí i příjemný vzhled.

Odstíny šedi

Vysouvací šuplíky v dekoru betonu a grafitově černé skříňky mají praktické použítí proti otiskům prstů. Velmi silná kombinace, která vypadá klidně a elegantně.

Místo pro odpočinek

Odpočívejte, dobíjejte energii. Jaké jiné místo je pro odpočinek lepší než útulný domov s jednoduchými nábytkovými prvky, teplými zdroji světla. Nábytek vyroben ze světlého dřeva vypadá zvláště moderně v kombinaci s betonovu zdí a kamennou podlahou.

Přirozené kombinace

Kombinace materiálů ve formě Havana dubu s povrchem aplské bílé vytváří dokonalou domácí atmosféru. Radost pohledět: Jednoduchý design, který je zdůrazněn nasvícenými policemi na zdi.

Přehledné

Neobvyklý vzhled pro moderní prostředí. Krása bydlení je prezentována v černém Nero dubu a výsuvnými šuplíky v barvě červené rzi. Úžasně praktické: Na tomto povrchu nejsou vidět žádné otisky prstů.

Nastavené akcenty

Systém nástěnných břidlicově šedých šuplíků ve vysokém lesku inspiruje svým designem a praktickým využitím. Nádherné konstrastní prvky, které vytváří dub Havana.

Atmosféra pro bydlení

Navrhněte si život podle vlastních nápadů. Naše inteligentní a vysoce kvalitní nábytkové systémy nabízí mnoho možností pro materiály, barvy, rozměry.

Jednoduchý design

Souhra jednoduchých linií a supermatného povrchu v šedých odstínech vytváří elegantní a velmi moderní dojem.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2020 Lightstyle s.r.o.