Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Jídelny - Nábytek cenové příklady

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Domů Výroba kuchyní Nábytek cenové příklady Jídelny

Jídelny

Užívejte si vaše jídlo kdekoliv jen budete chtít. Když vaříte, stravování a bydlení mají k sobě velmi blízko. Náš nabytek vám umožní ideální propojení.Jednoduchá a stylová

Praktická jídelna s dostatkem úložného prostoru. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Celý design je kombinace alpské bílé a imitace dubu Virginia. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Jednoduchá a vzdušná

Jednoduchá a vzdušná jídelna v příjemných materiálech. Dvířka v dekoru matné kamenné šedá. Regálový systém s osvětlením v provedení černého kovu. Desky jsou v dekoru dubu Endgrain. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Jídelna ve světlých dekorech

Útulná jídelna v matném bílém provedení. Dvířka jsou v rustikálním provedením matné bílé. Horní skříňky s prosklenými dvířky podtrhují celkový design jídelny. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Černý design a světlé dřevo

Útulná černo-dřevěná jídelna. Dvířka jsou v provedení černého matného laminátu. Obklad a desky jsou v dekoru dubu Sierra. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Moderní jídelna v dekoru betonu

Moderní jídelna v kombinaci dekoru dubu a šedého betonu s kovovými regály. Dřevo v dekoru dubu Endgrain, dvířka jsou v provedení břidlicovo šedého betonu. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Moderní jídelna v dřevodekoru

Příjemná moderní jídelna v kombinaci dubu Havanna a černých doplňků. Prosklené skříňky s černým sklem, nohy stolu v černém kovovém provedení. Dvířka a deska stolu jsou v dekoru Havanna. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Smyslnost

Kreativně naplánovaná jídelní místnost. Čerstvé bylinky jsou teď na dosah ruky hned u stolu. Vytahovací šuplíky, které nabízí spoustu prostoru pro skleničky a nádobí. A design stolu jež doplňuje celkovou estetiku.

Harmonie

Nástěnná skříň v tomto provedení vypadá nejen nádherně, ale navíc nabízí spoustu úložného prostoru díky vytahovacím šuplíkům a polici. Vše tak perfetkně sladěné vytváří klidnou domácí atmosféru.

Momenty pro zážitek

Užívejte si vaše jídlo kdekoliv jen budete chtít. Když vaříte, stravování a bydlení mají k sobě velmi blízko. Nás nabytek vám umožní ideální propojení.

Kompletní rozsah

Teplý odstín Sierra dubu na povrchu kombinuje bydlení a stravování ve velmi moderním provedení a navíc zajišťuje design pro celou místnost. Hedvábně šedé prvky perfektně podtrhují tento uvolněný styl.
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2020 Lightstyle s.r.o.