Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Skříně na míru

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Skříně Skříně na míru

využijte
akce
-37%

jen do 31.12.
Vestavěné skříněna míruRealizace     Poptávka

Proč u nás?

  • 1. Působíme na trhu již od roku 2001.
  • 2. Zaměření zcela zdarma.
  • 3. Doprava pro Praze a Českých Budějovicích zdarma.
  • 4. Montáže zdarma.
  • 5. Moderní výroba, vše systémově rozvrtáno, kvalitní materiály a kování od renomovaných firem.
  • 6. Pět studií v ČR. Na našich studiích se Vám bude věnovat zkušený personál.
  • 7. Výroba skříní během 2 týdnů a samotná montáž během jednoho dne.
  • 8. Záruka 5 let na kování a výsuvný systém.

Materiály a povrchy

Nabízíme obrovskou škálu materiálů jako například dýha, lak, lamino, zrcadlo a sklo. Na výběr je také z barevných dekorů a dřevodekorů. Je možná i povrchová úprava daného materiálu, nejčastěji jsou to provedení lesk či mat.

Výbava

Nabízíme také velké množství vybavení a doplňků pro skříně a šatny. V naší nabídce doplňku a výbavy můžete nalézt police, výsuvné police, tyče, výsuvné šatní tyče, zásuvky a sklopné šatní tyče.
Drátěný program zahrnuje drátěné koše, koše na prádlo a jiné. V nabídce jsou i držáky příslušenství jako je držák hadic vysavače, držák na kravaty a pásky, kalhotovník.
Samozřejmostí jsou i doplňky jako LED osvětlení, tlumení dveří a zásuvek, háčky a úchytky. Výběr máme opravdu široký a vybere si každý.

Šatní skříně mohou být s posuvnými, nebo otevíravými dveřmi.
Vycházíme z Vašich přání a Vašich prostorových možností.

Skříně s posuvnými dveřmi – rámové

Skříň s posuvnými dveřmi v rámovém provedení je stále náš nejprodávanější sortiment hlavně kvůli své praktičnosti v úzkých a malých prostorech jako jsou chodby nebo malé ložnice.

Skříň s posuvnými dveřmi je také díky své konstrukční jednoduchosti paradoxně nejlevnější vestavěnou skříní, kterou si u nás můžete pořídit.

Skříň s posuvnými dveřmi v rámovém provedení dveří využíváme pouze hliníkové rámy. Rámy Vám dodáváme ve více variantách a na výběr máte i z různých barevných variant.


Kontaktujte nás
Skříně s posuvnými dveřmi – rámové
FOTOGALERIE
Skříň posuvná, skříň na míruskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelny

Skříně s posuvnými dveřmi – bezrámové

Novinkou jsou na přání designerů tzv. bezrámové dveře. Jedná se o skříň s posuvnými dveřmi, kde z rámových dveří zůstávají viditelné pouze kolejnice a věškerý posuvný systém je zafrézován přímo do výplní dveří. Tento typ dveří využívá pro otevírání úchytku, kterou si opět můžete vybrat z velké škály možností.
Kontaktujte nás
Skříně s posuvnými dveřmi – bezrámové
FOTOGALERIE
skřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelny

Skříně s pantovými dveřmi

Skříně s pantovými dveřmi jsou starou dobrou klasikou, která neomrzí. Designově čisté linie, dveře v jedné rovině a minimální spáry. To jsou důvody, proč je tento typ skříně oblíbený nejen u architektů a designerů.

Jsou také vhodné do užších prostorů, jak na šířku, tak na hloubku.
Kontaktujte nás
Skříně s pantovými dveřmi
FOTOGALERIE
skřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyvestavěné skříně, vestavná skříň, skrin, skrine, vestavné skříně na míru, výroba vestavných skříní, pantové skříně, skříne se skládacími dveřmi, skříně s pantovými dveřmi, vestavene skrinevestavěné skříně, vestavná skříň, skrin, skrine, vestavné skříně na míru, výroba vestavných skříní, pantové skříně, skříne se skládacími dveřmi, skříně s pantovými dveřmi, vestavene skrinevestavěné skříně, vestavná skříň, skrin, skrine, vestavné skříně na míru, výroba vestavných skříní, pantové skříně, skříne se skládacími dveřmi, skříně s pantovými dveřmi, vestavene skrine, vestavěné skříně praha, vestavěné skříně české budějovice, výrobaskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelny

Skříně se skládacími dveřmi

Skříně s pantovými dveřmi jsou starou dobrou klasikou, která neomrzí. Designově čisté linie, dveře v jedné rovině a minimální spáry. To jsou důvody, proč je tento typ skříně oblíbený nejen u architektů a designerů.

Jsou také vhodné do užších prostorů, jak na šířku, tak na hloubku.
Kontaktujte nás
Skříně s skládacími dveřmi
FOTOGALERIE
Kontakt

Jsme Vám plně k dispozici v poradenství při návrhu a realizaci Vaší nové skříně či šatny. Naši designéři znají světové trendy a celé spektrum materiálů, ze kterých lze udělat nábytek. U nás máte jistotu komfortu už od prvního navrhování. Provedeme Vás světem skříní, správnou ergonomií a vytvoříme Vám nábytek přímo na míru.

Kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme schůzku na některém z našich studií.

Naše showroomy
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.