Ochrana osobních údajů a cookies
Tato webová stránka používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Šatny na míru

5xKUCHYŇSKÁ STUDIAPOPTEJTE KUCHYŇJEŠTĚ DNES!
Německé kuchyněMáme vaši vysněnou kuchyňZáruka 5 let na kuchyněZáruka 7 let na skříněPlánování a konzultaceVýroba kuchyníVestavné spotřebiče

Výroba kuchyní Skříně Šatny na míru

Šatny a nábytekna míruRealizace     Poptávka

Proč u nás?

  • 1. Působíme na trhu již od roku 2001.
  • 2. Přesně zaměření ve Vámi domluveném čase.
  • 3. Doprava pro Praze a Českých Budějovicích zdarma.
  • 4. Montáž zcela zdarma.
  • 5. Moderní výroba, pouze kvalitní materiály a kování od renomovaných firem.
  • 6. Pět studií v ČR. Na našich studiích se Vám budou věnovat zkušení designéři.
  • 7. Výroba do dvou týdnů a montáž během jednoho dne.
  • 8. Záruka 5 let na posuvné systémy.

Materiály a povrchy

Máme pro Vás širokou škálu materiálů jako například dýha, lak, lamino, zrcadlo a sklo. Na výběr jsou také barevné dekory a dřevodekory. Volit lze také povrchové úpravy, které nejčastěji bývají lesk či mat.

Výbava

Nabízíme také mnoho dalších vybavení a doplňků pro skříně a šatny. V naší nabídce můžete naleznout police, výsuvné police, šatní tyče, výsuvné šatní tyče, sklopné šatní tyče a zásuvky.
Dále nabízíme drátěný program, který zahrnuje drátěné koše na prádlo a jiné. Naleznete zde i držáky příslušenství jako je držák hadic vysavače, držák na kravaty a pásky. Samozřejmostí jsou doplňky jako LED osvětlení, tlumení dveří a zásuvek, úchytky a háčky.

Šatny

Šatna je perfektním řešením pro domy, ale v dnešní době i byty. Dnešní domy, nebo byty jsou předem připravené na místnost pro tyto účely.

Šatna je regálový systém bez dveří a je schopen se přizpůsobit každé místnosti a tím vytvořit velké úložné prostory.

Hlavní výhodou šaten je jejich obrovská variabilita, protože se nemusíte přizpůsobovat rozměrům dveří a v neposlední řadě cena, protože dveře dělají v ceně skříně téměř polovinu ceny (záleží také na typu skříně a jaký materiál byl použit).


Kontaktujte nás
Šatny
FOTOGALERIE
KontrastOrganizační talentDostatek místaZázrak na úložný prostorJeště větší flexibilita

Nábytek na míru

Na základě Vašich přání a požadavků jsme schopni Vám vyrobit nábytek na míru i do dalších častí Vašeho domu či bytu. Jedná se o nábytek jako jsou obývací stěny, pracovny, dětské pokoje, ložnice. Nábytek Vám umíme navrhnout a dodat tak, aby koncept celého interiéru spolu ladili.
Kontaktujte nás
Nábytek na míru
FOTOGALERIE
nábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na míru, nábytek, nabytek, nábytek do koupelny, nábytek do jídelny, nábytek do kuchnábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na míru, nábytek, nabytek, nábytek do koupelny, nábytek do jídelny, nábytek do kuchnábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na míru, nábytek, nabytek, nábytek do koupelny, nábytek do jídelny, nábytek do kuchnábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na míru, nábytek, nabytek, nábytek do koupelny, nábytek do jídelny, nábytek do kuchnábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na mírunábytek na míru, nábytek, skřín, vestavěné skřín, vestavěné skříně, výroba nábytku na míru, nábytek výroba, výroba nábytku, jídelna, stůl, obývací pokoj, koupelna, nábytek na míruskřín, vestavěná skříň, výroba skříní, vestavěné skříně, vestavné skříně, skrin, skrine, skříně české budějovice, skříně praha, výroba vestavných skříní nábytek na míru, nábytek do jídelny, nábytek do koupelnyVysoký leskSvětlé a tmavé barvyRustikální stylJednoduchá linieMatný povrchBeton jako designový prvekCement jako dekorMramorový dekor
Kontakt

Jsme Vám plně k dispozici v poradenství, návrhu a realizaci Vaší nové skříně či šatny.

Naši designéři znají světové trendy a kompletní spektrum materiálů, ze kterých lze udělat nábytek. U nás máte jistotu komfortu už od prvního navrhování. Provedeme Vás světem skříní, správnou ergonomií a vytvoříme Vám nábytek přímo na míru.

Kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme schůzku na některém z našich studií.

Naše showroomy
 

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com
© 2021 Lightstyle s.r.o.